Kurulduğu tarihten bu yana Türk, Arap ve Avrupa ülkelerinden İngilizce dil eğitimi, üniversite, yüksek lisans, akademik İngilizce ve diploma programlarına katılmak isteyen öğrencilerimize Yurtdışı Eğitim danışmanlık hizmeti vermektedir.

Galeri

İletişim

+447727176765

151 High Street Southampton

info@unedco.com

Eurocentres Toronto

Okul Tipi:
Şehir Merkezi

Okul Kapasitesi:
200 öğrenci

Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 öğrenci

Toronto, büyük şehrin imkanlarının ve küçük şehrin güvenliğinin en başarılı şekilde birleştiği yerlerden biridir. 

Eurocentres Toronto arkadaş canlısı bir mahallede, North York Centre’dadır. Öğrenciler böylelikle North York Kütüphanesi’ne ve metroya direkt kolaylıkla ulaşabilir. Bu bölge aynı zamanda öğrencilere restoran, kafe, tiyatro ve alış-veriş merkezlerinden geniş bir yelpaze sunmaktadır. 

Modern sınıflar – Merkezi Konum – Kafe – Öğrenci salonu – Bireysel çalışma odası – Yürüme mesafesi konaklama – Öğrenci bilgisayar odası – Ücretsiz wifi – Kahve makinesi – Kolay ulaşım – Yemekhane

Sunulan Programlar

General English

Business English

Intensive English

Cambridge ESOL

TOEFL

IELTS

University Pathway

Sosyal Aktiviteler

  • Toronto Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret edebilirsinz.
  • Bir feribot yoluluğu ardından Toronto Adaları’nı keşfe çıkabilirsiniz.
  • Canadas Wonderland’de eğlenebilirsiniz.
  • Bir hafta sonunuzuNiagara’yı görmeye ayırabilirsiniz.
  • Algonquin Parkı’nı gezebilirsiniz.

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »