Kurulduğu tarihten bu yana Türk, Arap ve Avrupa ülkelerinden İngilizce dil eğitimi, üniversite, yüksek lisans, akademik İngilizce ve diploma programlarına katılmak isteyen öğrencilerimize Yurtdışı Eğitim danışmanlık hizmeti vermektedir.

Galeri

İletişim

+447727176765

151 High Street Southampton

info@unedco.com

Kaplan Dublin Dil Okulu

1938 yılında ABD’li iş insanı Stanley Henry Kaplan tarafından kurulan Kaplan Inc., prestijli bir çok eğitim kurumunu bünyesinde katarak yıllar geçtikçe büyümüş ve günümüzde dünyanın en saygın eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir. 1967 yılında Kaplan Inc.’in alt markası olarak Londra’nın merkezinde kurulan Kaplan International Colleges günümüzde dünyanın bir çok yerinde şubesi bulunan zincir bir dil okuludur.

Kaplan Dublin Dil Okulu, İrlanda’nın başkenti Dublin’in merkezinde, Dublin Kalesi’ne yalnızca 5 dakika uzaklıktaki ünlü Temple Bar’da yer almaktadır. Kaldırım taşlarıyla süslü ve trafiğe kapalı olan bu bölgede birçok kitapçı, müze, galeri, kafeterya bulunmaktadır. Liffey Nehri’ne karşı uzanan, restore edilmiş Georgian tarzı bir binada eğitim veren okulda son teknolojiler ile donatılmış 10 derslik, öğrenci salonu ve çalışma salonu gibi donanımlar mevcuttur. Toplam 235 öğrenci kapasiteli Kaplan Dublin Dil Okulu‘nda sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

Müfredatında birçok İngilizce dil eğitim programı sunan Kaplan Dublin Dil Okulu, öğrencilerin ders dışı boş zamanları için de çok çeşitli sosyal aktivite ve gezi programı düzenlemektedir.

Kaplan Dublin Dil Okulu’nda Sunulan Programlar

• Genel İngilizce (General, Semi-Intensive, Intensive, Academic Semester/Year)

• IELTS Sınavına Hazırlık (IELTS Exam Prep.)

• Cambridge Sınavlarına Hazırlık (FCE/CAE Exam Prep.)

• İş İngilizcesi (Business English)

• Özel Dersler (One-to-One, Two-to-One)

• CELTA Teacher Training

Kaplan Dublin Dil Okulu Program Süreleri ve Başlangıç Tarihleri 

Genel İngilizce programları başlangıç düzeyinden (A1) uzman düzeye (C2) kadar toplam 6 seviyeden oluşmaktadır. 1 seviye yaklaşık 10 hafta sürmektedir ancak bu süre öğrenciye veya eğitim alınan seviyeye göre farklılık gösterebilir. Programlara her Pazartesi günü başlangıç yapılabilir.

Genel İngilizce programları dışındaki kurslara katılım için en az B1 seviyesinde İngilizce yeterlilik istenmekte, program süreleri ve başlangıç tarihleri farklılık göstermektedir.

Kurslara katılım yaşı minimum 16+’dır. (CELTA kursları hariç)

Kaplan Dublin Dil Okulu’nda Konaklama

Okul konaklama ihtiyacı olan öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunmaktadır.

• Aile Yanı Konaklama : Tek veya iki kişilik oda seçeneği olan aile yanı konaklamalardan okula uzaklık toplu taşıma ile yaklaşık 45-60 dakika arasındadır. Aile yanı konaklamalar half board (kahvaltı + akşam yemeği) olarak sunulmaktadır. Talep eden öğrenciler ek ücretle full board (üç öğün yemek dahil), özel banyolu oda veya okula daha yakın bir aile yanı konaklama tercih edebilir.

• Yurt Konaklama : Yurt konaklama tercih eden öğrencilere Ardcairn House tesisleri sunulmaktadır. Konaklama ile okul arası uzaklık bisiklet ile 10 dakika, yürüyerek ise 20 dakika mesafededir. Odaların tamamı banyoludur. Yurt konaklama için minimum yaş 18’dir.

Kaplan Dublin Dil Okulu’nda Sunulan Ek Hizmetler

• Havalimanı Transferleri : Talep eden öğrencilere İrlanda’ya varışta ve dönüşte havalimanı karşılama & yolculama hizmeti sunulmaktadır.

• Sağlık Sigortası : Sigorta ihtiyacı olan öğrenciler için sigorta hizmeti sunulmaktadır.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »