Kurulduğu tarihten bu yana Türk, Arap ve Avrupa ülkelerinden İngilizce dil eğitimi, üniversite, yüksek lisans, akademik İngilizce ve diploma programlarına katılmak isteyen öğrencilerimize Yurtdışı Eğitim danışmanlık hizmeti vermektedir.

Galeri

İletişim

+447727176765

151 High Street Southampton

info@unedco.com

Kaplan Londra Dil Okulu

1938 yılında ABD’li iş insanı Stanley Henry Kaplan tarafından kurulan Kaplan Inc., prestijli bir çok eğitim kurumunu bünyesinde katarak yıllar geçtikçe büyümüş ve günümüzde dünyanın en saygın eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir. 1967 yılında Kaplan Inc.’in alt markası olarak Londra’nın merkezinde kurulan Kaplan International Colleges günümüzde dünyanın bir çok yerinde şubesi bulunan zincir bir dil okuludur. 

Kaplan Londra Dil Okulu; Londra’nın merkezinde Bloomsbury’de konumlanmıştır. Holborn metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesinde olan Kaplan London Covent Garden toplam 430 öğrenci kapasitelidir. Son teknolojilere sahip 15 derslikten oluşan okul binasında; öğrenci salonu, IT odası, çalışma salonu ve dış mekan avlusu gibi donanımlar vardır. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

Müfredatında birçok İngilizce dil eğitim programı sunan Kaplan Londra Dil Okulu, öğrencilerin ders dışı boş zamanları için de çok çeşitli sosyal aktivite ve gezi programı düzenlemektedir.

Kaplan Londra Dil Okulu’nda Sunulan Programlar

• Genel İngilizce (General, Semi-Intensive, Intensive, Academic Semester/Year)

• IELTS Sınavına Hazırlık (IELTS Exam Prep.)

• Cambridge Sınavlarına Hazırlık (FCE/CAE Exam Prep.)

• TOEIC Sınavına Hazırlık  (TOEIC Tuition Package)

• İş İngilizcesi (Business English)

• Özel Dersler (One-to-One, Two-to-One)

Kaplan Londra Dil Okulu Program Süreleri ve Başlangıç Tarihleri 

Genel İngilizce programları başlangıç düzeyinden (A1) uzman düzeye (C2) kadar toplam 6 seviyeden oluşmaktadır. 1 seviye yaklaşık 10 hafta sürmektedir ancak bu süre öğrenciye veya eğitim alınan seviyeye göre farklılık gösterebilir. Programlara her Pazartesi günü başlangıç yapılabilir.

Genel İngilizce dışındaki programlara katılım için en az B1 seviyesinde İngilizce yeterlilik istenmekte, program süreleri ve başlangıç tarihleri farklılık göstermektedir.

Kurslara katılım yaşı minimum 16+’dır. Kaplan Londra Dil Okulu 30+Yaş katılımcılar için özel sınıflar açmaktadır.

Kaplan Londra Dil Okulu’nda Konaklama

Okul konaklama ihtiyacı olan öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunmaktadır.

• Aile Yanı Konaklama : Londra’nın 3. ve 4. bölgesinde yer almaktadır. Okula uzaklık toplu taşıma ile ortalama 45-60 dakika mesafededir (ek ücretle daha yakın konaklama talep edilebilir). Aile yanı konaklamalar half board (kahvaltı + akşam yemeği) olarak sunulmaktadır. Talep eden öğrenciler ek ücretle full board (üç öğün yemek dahil) konaklama tercih edebilir.

• Stüdyo/Yurt Konaklama : Stüdyo konaklama tercih eden öğrenciler Scape Shoreditch Residence yurtları sunulmaktadır. Konaklama ile okul arası uzaklık toplu taşıma ile 20 dakikadır. Odaların tamamı özel banyolu ve mutfaklıdır. Stüdyo konaklama için minimum yaş 18’dir.

Kaplan Londra Dil Okulu’nda Sunulan Ek Hizmetler

• Havalimanı Transferleri : Talep eden öğrencilere İngiltere’ye varışta ve dönüşte havalimanı karşılama & yolculama hizmeti sunulmaktadır.

• Sağlık Sigortası : Sigorta ihtiyacı olan öğrenciler için sigorta hizmeti sunulmaktadır.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »