Kurulduğu tarihten bu yana Türk, Arap ve Avrupa ülkelerinden İngilizce dil eğitimi, üniversite, yüksek lisans, akademik İngilizce ve diploma programlarına katılmak isteyen öğrencilerimize Yurtdışı Eğitim danışmanlık hizmeti vermektedir.

Galeri

İletişim

+447727176765

151 High Street Southampton

info@unedco.com

Kaplan Oxford Dil Okulu

1938 yılında ABD’li iş insanı Stanley Henry Kaplan tarafından kurulan Kaplan Inc., prestijli bir çok eğitim kurumunu bünyesinde katarak yıllar geçtikçe büyümüş ve günümüzde dünyanın en saygın eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir. 1967 yılında Kaplan Inc.’in alt markası olarak Londra’nın merkezinde kurulan Kaplan International Colleges günümüzde dünyanın bir çok yerinde şubesi bulunan zincir bir dil okuludur.

Kaplan Oxford Dil Okulu, şehir merkezine otobüs ve bisiklet ile 10 dakika uzaklıkta bulunan şehrin popüler yaşam kesimlerinden birinde yer almaktadır. Edwardian tarzı bir binada eğitim veren okulda son teknolojiler ile donatılmış 11 derslik, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, kafeterya ve güzel bir bahçe gibi donanımlar mevcuttur. Toplam 190 öğrenci kapasiteli Kaplan Oxford Dil Okulu‘nda sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

Müfredatında birçok İngilizce dil eğitim programı sunan Kaplan Oxford Dil Okulu, öğrencilerin ders dışı boş zamanları için de çok çeşitli sosyal aktivite ve gezi programı düzenlemektedir.

Kaplan Oxford Dil Okulu’nda Sunulan Programlar

• Genel İngilizce (General, Semi-Intensive, Intensive, Academic Semester/Year)

• IELTS Sınavına Hazırlık (IELTS Exam Prep.)

• İş İngilizcesi (Business English)

• Özel Dersler (One-to-One, Two-to-One)

Kaplan Oxford Dil Okulu Program Süreleri ve Başlangıç Tarihleri 

Genel İngilizce programları başlangıç düzeyinden (A1) uzman düzeye (C2) kadar toplam 6 seviyeden oluşmaktadır. 1 seviye yaklaşık 10 hafta sürmektedir ancak bu süre öğrenciye veya eğitim alınan seviyeye göre farklılık gösterebilir. Programlara her Pazartesi günü başlangıç yapılabilir.

İş İngilizcesi programlarına katılım için en az B1 seviyesinde İngilizce yeterlilik istenmekte, program süreleri ihtiyaca göre farklılık göstermektedir.

Kurslara katılım yaşı minimum 16+’dır.

Kaplan Oxford Dil Okulu’nda Konaklama

Okul konaklama ihtiyacı olan öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunmaktadır.

• Aile Yanı Konaklama : Tek ve iki kişilik oda seçeneği olan aile yanı konaklamalardan okula uzaklık bisiklet veya toplu taşıma ile 20-45 dakika arasındadır. Aile yanı konaklamalar half board (kahvaltı + akşam yemeği) olarak sunulmaktadır. Talep eden öğrenciler ek ücretle full board (üç öğün yemek dahil) veya özel banyolu oda konaklama tercih edebilir.

• Yurt Konaklama : Yurt konaklama tercih eden öğrencilere Student Castle Residence sunulmaktadır. Konaklama ile okul arası uzaklık bisiklet veya toplu taşıma ile yaklaşık 15 dakika, yürüyerek ise yaklaşık 30 dakikadır. Odaların tamamı banyoludur. Yurt konaklama için minimum yaş 18’dir.

Kaplan Oxford Dil Okulu’nda Sunulan Ek Hizmetler

• Havalimanı Transferleri : Talep eden öğrencilere İngiltere’ye varışta ve dönüşte havalimanı karşılama & yolculama hizmeti sunulmaktadır.

• Sağlık Sigortası : Sigorta ihtiyacı olan öğrenciler için sigorta hizmeti sunulmaktadır.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »