Kurulduğu tarihten bu yana Türk, Arap ve Avrupa ülkelerinden İngilizce dil eğitimi, üniversite, yüksek lisans, akademik İngilizce ve diploma programlarına katılmak isteyen öğrencilerimize Yurtdışı Eğitim danışmanlık hizmeti vermektedir.

Galeri

İletişim

+447727176765

151 High Street Southampton

info@unedco.com

Kaplan Vancouver Dil Okulu

1938 yılında ABD’li iş insanı Stanley Henry Kaplan tarafından kurulan Kaplan Inc., prestijli bir çok eğitim kurumunu bünyesinde katarak yıllar geçtikçe büyümüş ve günümüzde dünyanın en saygın eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir. 1967 yılında Kaplan Inc.’in alt markası olarak Londra’nın merkezinde kurulan Kaplan International Colleges günümüzde dünyanın bir çok yerinde şubesi bulunan zincir bir dil okuludur. 

Kaplan Vancouver Dil Okulu; Vancouver şehir merkezinde; şehrin ünlü noktalarına ve ana toplu taşıma yerleri kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. 370 öğrenci kapasiteli Kaplan Vancouver Dil Okulu‘nda son teknolojiler ile donatılmış 14 derslik, kütüphane, öğrenci salonu ve öğrenci salonu gibi donanımlar bulunmaktadır. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

Müfredatında birçok İngilizce dil eğitim programı sunan Kaplan Vancouver Dil Okulu, öğrencilerin ders dışı boş zamanları için de çok çeşitli sosyal aktivite ve gezi programı düzenlemektedir.

Kaplan Vancouver Dil Okulu’nda Sunulan Programlar

• Genel İngilizce (General, Semi-Intensive, Intensive, Academic Semester/Year)

• Akademik Hazırlık (English for Academic Pathways)

• IELTS Sınavına Hazırlık (IELTS Intensive / Part Time)

• TOEFL Sınavına Hazırlık (TOEFL and Academic English Intensive / Part Time)

• İş İngilizcesi (Business English)

• Özel Dersler (One-to-One, Two-to-One)

Kaplan Vancouver Dil Okulu Program Süreleri ve Başlangıç Tarihleri 

Genel İngilizce programları başlangıç düzeyinden (A1) uzman düzeye (C2) kadar toplam 6 seviyeden oluşmaktadır. 1 seviye yaklaşık 10 hafta sürmektedir ancak bu süre öğrenciye veya eğitim alınan seviyeye göre farklılık gösterebilir. Programlara her Pazartesi günü başlangıç yapılabilir.

Genel İngilizce dışındaki programlara katılım için en az B1 seviyesinde İngilizce yeterlilik istenmekte, program süreleri ve başlangıç tarihleri farklılık göstermektedir.

Kaplan Vancouver Dil Okulu’nda Konaklama

Okul konaklama ihtiyacı olan öğrencilerine aile yanı ve öğrenci evi konaklama seçenekleri sunmaktadır.

• Aile Yanı Konaklama : Tek veya iki kişilik oda seçeneği olan aile yanı konaklamalardan okula uzaklık toplu taşıma ile ortalama 45-60 dakika mesafededir. Aile yanı konaklamalar half board (kahvaltı + akşam yemeği) olarak sunulmaktadır. Talep eden öğrenciler ek ücretle full board (üç öğün yemek dahil) veya banyolu oda konaklama tercih edebilir.

• Öğrenci Evi Konaklama : Öğrenci evi konaklama tercih eden öğrencilere Viva Tower Apartments tesislerinde tek ve iki kişilik odalar sunulmaktadır. Konaklama ile okul arası uzaklık yürüyerek 15 dakikadır. Yurt konaklama için minimum yaş 18’dir.

Kaplan Vancouver Dil Okulu’nda Sunulan Ek Hizmetler

• Havalimanı Transferleri : Talep eden öğrencilere Vancouver’a varışta ve dönüşte havalimanı karşılama & yolculama hizmeti sunulmaktadır.

• Sağlık Sigortası : Sigorta ihtiyacı olan öğrenciler için sigorta hizmeti sunulmaktadır.

• Üniversite Yerleştirme Servisi : İngilizce eğitimler sonrasında Kanada’da bir kolej veya üniversiteye devam etmek isteyen öğrencilere üniversite yerleştirme hizmeti sunulmaktadır.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »