Kurulduğu tarihten bu yana Türk, Arap ve Avrupa ülkelerinden İngilizce dil eğitimi, üniversite, yüksek lisans, akademik İngilizce ve diploma programlarına katılmak isteyen öğrencilerimize Yurtdışı Eğitim danışmanlık hizmeti vermektedir.

Galeri

İletişim

+447727176765

151 High Street Southampton

info@unedco.com

Bournemouth Montessori Center (BMC)

Biz kimiz?

0-6 yaş çocuklar için Montessori öğretmeni yetiştiren ve öğrencilerini Montessori diplomasıyla tüm dünyadaki Montessori okullarında çalışma imkanı sağlayan bir eğitim kurumuyuz.

Okulumuz Montessori ana merkezi tarafından akredite edilmiş olup 30 yılı aşkın deneyime sahiptir.
Son derece deneyimli Montessori eğitmenleri tarafından yönetilen ve akademik başarımızla gurur duyan bir eğitim merkeziyiz.

BMC, arkadaş canlısı bir ortamda küçük gruplar halinde eğitim almanız için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Amacımız öğrencilerimizi kendinden emin, yetkin ve profesyonel olma becerileriyle donatmaktır.

0-6 yaş Montessori öğretmeni Diplomasına sahip olmak tam zamanlı 1 senelik Montessori eğitimiyle mümkün. Aynı zamanda Early Years Educator diplomasınada sahip olacaksınız. İngiltere’de bu eğitimi alabilmek için IELTS dil sınavından ortalama 5.5 almak yeterlidir.

İngilizce seviyeniz IELTS sınavından geçmek için yeterli değil ise endişelenmenize gerek yok. Unedco olarak biz size IELTS hazırlık kursları ayarlayabilir ve Montessori eğitimine sorunsuz başlamanıza yardımcı olabiliriz.

Unedco olarak İngilizce dil eğitiminizi İngiltere’de almanızı ve Montessori eğitimi süresince gerekli olan tüm öğrenim desteğini sağlamaktayız.

İngiltere’de eğitim alıp tüm dünyada çalışmaya fırsat veren bu diplomaya sahip olma hayallerinizi gerçekleştirmek için biz buradayız.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Translate »